Aktuality

Co máme na duši, to máme i na těle.

 

Z pohledu čínské medicíny je období jara spojeno s elementem dřeva. Energie dřeva ovládá orgány játra a žlučník a příslušné energetické dráhy. Mocná, dynamícká a tvořivá energie jater zprůchodňuje, rozhýbává a uchovává krev. Žlučník je zodpovědný v psychické rovině za rozhodnost. Funkce orgánů elementu dřeva zajišťují, aby energie, krev, výživné látky, tělesné tekutiny mohly volně plynout a dostávat se na místo určení a podporují vylučování odpadních látek z těla. Proto je vhodné játrům a žlučníku poskytnout na jaře úlevu  odlehčenou stravou, aby se podpořila detoxikace celého organismu. Na jaře máme šanci zbavit se všeho nepotřebného (uklidit si v sobě), zároveň máme dost síly postavit se čelem novým výzvám.

Biorezonancí můžeme podpořit celkovou detoxikaci organismu, podporu vylučovacíh orgánů, podpořit vitalitu a energii a zpracovat hromadící se stresy.

Na jaře začíná také sezóna pro alergiky, kdy lze úspěšně s pomocí biorezoannace a homeopatie alergie řešit a ulevit od alergických příznaků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.